10% تخفیف

جنگ ستارگان رنگارنگ کیش اکبر اقبالی سابق: قیمت، تخفیف، نظرات

(دیدگاه 12 کاربر)

155,000 تومان 140,000 تومان

 • با هنرمندی کمدین محبوب آقای حسین حیدری، نیما ساحلی و امیرعبدالله با آیتم های جدید
 • سانس های اجرا: 24 الی 2:30 بامداد (بعضی روزها در سانس 20 الی 22:30 نیز اجرا دارند.)
 • مکان برگزاری: جنب بازار ونوس، سالن مجلل کشتی ایرانی
 • جهت جلوگیری از تکمیل ظرفیت و برنامه ریزی بهتر سعی کنید بلیط خود را زودتر رزرو کنید.
 • به جز مبلغی که به کیش تفریحات می پردازید، در محل برگزاری شوی ستارگان مبلغ دیگری پرداخت نخواهید کرد.
 • با رعایت پروتکل های بهداشتی
 • به همراه داشتن ماسک الزامیست.
انتخاب سانس / جایگاه / صندلی:
لیست کل تفریحات

توضیحات

خرید بلیط جنگ ستارگان رنگارنگ کیش با تخفیف:

تفریحات و برنامه های کیش در ایام کرونا نیز برقرار هستند. و با رعایت پروتکل های بهداشتی به کار خود ادامه می دهند. از جالب ترین و شادی آورترین برنامه هایی که گردشگران کیش می بایست در مسافرت به جزیره کیش در برنامه خود قرار دهد رفتن به جنگ شبانه کیش و لذت بردن از آن است. جنگ شبانه به اجرای زنده کمدی و تئاتر همراه با موسیقی شاد گفته می شود. این جنگ های بی نظیر بسیار شاد و مفرح هستند و در نوع خود در داخل کشور نادر و کمیاب می باشند.  یکی از محبوب ترین و معروف ترین جنگ های شبانه که در جزیره کیش به صورت مداوم و با کیفیت بسیار بالا برگزار می شود جنگ ستارگان رنگارنگ کیش می باشد که در ادامه مطالبی در مورد این جنگ مطالعه خواهید کرد.

 

شوی ستارگان رنگارنگ

جنگ اکبر اقبالی سابق کیش

اکثر هنرمندان جنگ های کیش در کار خود معروف و از استادان حرفه ای کمدی می باشند. خوب است در کنار تفریحات دریایی کیش از جنگ های شبانه کیش نیز غافل نشوید و شبی پرخاطره برای خود به یادگار بگذارید. جنگ ستارگان رنگارنگ کیش موفق به کسب رتبه (+A) در بین جنگ های شبانه شده است. شوی ستارگان رنگارنگ کیش که از لحاظ برنامه ریزی و اجرا بسیار حرفه ای می باشد به تهیه کنندگی آقای محسن اخوان و سرمایه گذاری شرکت رنگارنگ سیر کیش برگزار می شود. آقای اکبر اقبالی نقش اصلی این جنگ را سابقا بر عهده داشت و با مهارت استادانه و به صورت بسیار حرفه ای برنامه های جالبی را برای مخاطبان اجرا می کرد. این جنگ قبلا با نام پازل شو کیش فعالیت می کرد که اکنون جدا شده و هر دو جنگ به صورت جداگانه به اجرا می پردازند.

تخفیف جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ کیش:

در حال حاضر تخفیف جنگ شبانه رنگارنگ کیش 14 درصد می باشد. قیمت بلیط جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ و سانس ها در بخش رزرو مشخص شده است. سایت کیش تفریحات بلیط تفریحات را به صورت آنی صدور می کند. سایت کیش تفریحات بلیط جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ کیش را به صورت وی آی پی (VIP) نیز ارائه می کند. لازم به ذکر است شش ردیف اول صندلی های VIP می باشند.

جنگ کیش و کرونا

 • همراه داشتن ماسک در تمامی جنگ های کیش الزامی است.
 • جنگ های کیش فاصله اجتماعی را رعایت می کنند. و از این رو حضار به صورت یکی در میان روی صندلی ها می نشینند.
 • سالن های جنگ کیش مرتبا ضدعفونی می شوند.

آیتم های جنگ ستارگان رنگارنگ کیش اکبر اقبالی سابق

 • استند آپ کمدی

از قسمت های جالب شو شبانه ستارگان رنگارنگ کیش می توان به آیتم استند آپ کمدی آن اشاره کرد که در این قسمت هنرمندان با اجرای یک برنامه بسیار جالب و شاد میهمانان را به خنده وا داشته و آن ها را شاد می کنند.

جنگ شبانه
جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ کیش
 • بخش حرکات آکروباتیک

در قسمت دیگر جنگ ستارگان رنگارنگ کیش نوبت به ورزشکاران ایروبیک حرفه ای این جنگ می رسد که با حرکات خارق العاده و بسیار زیبای شان تماشاگران را به وجد می آورند و آن ها را مجبور به تشویق و تحسین می کنند.

 • تئاتر کمدی اسپرت

قسمت اجرای تئاتر کمدی اسپرت یکی دیگر از بخش های جنگ ستارگان رنگارنگ کیش است که به هیچ عنوان نباید آن را از دست داد. این قسمت توسط هنرمندان تئاتر حرفه ای و خوش ذوق اجرا می شود که بسیار زیبا و به یاد ماندنی می باشد.

جنگ شبانه
جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ کیش
 • بلک لایت شو

بلک لایت شو از آیتم های دیگر جنگ ستارگان رنگارنگ کیش است که شاید اسم آن به گوشه شما آشنا نباشد. این برنامه جالب و تحسین برانگیز در تاریکی مطلق انجام می شود. بازیگران در این قسمت با لباس های براق در تاریکی به اجرای نمایش زیبا می پردازند.

 • بیت باکس

بیت باکس هم از قسمت های مفرح شوی ستارگان رنگارنگ کیش است که از لحاظ محتوایی بسیار نو و جدید می باشد و تماشای آن خارج از لطف نمی باشد. اجرای بیت باکس را آقای حمید جودکی به عهده دارد.

 • مسابقه

اجرای مسابقه برای میهمانان هم از قسمت های شاد جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ کیش است که توسط مجری برنامه اجرا می شود که بیشتر برای شادی و خنده اجرا می شود و در آخر نیز به برندگان جوایزی اهدا می شود.

 • نمایش اکبر اقبالی سابق- اکبر اقبالی کیست؟

مهم ترین بخش و شخص جنگ ستارگان رنگارنگ کیش اجرای بی نهایت زیبا و حرفه ای آقای اکبر اقبالی می باشد که در تمامی قسمت های که در بالا شرح داده شد حضور دارد و به هنرنمایی می پردازد. آقای اکبر اقبالی قبلا در پازل شو کیش مشغول به کار بوده اند. دکتر اکبر اقبالی به دلیل سالها کار تئاتر و بازیگری موفق به اخذ مدرک دکترای افتخاری شده اند. اکبر اقبالی بسیار در بین کیشوندان و گردشگران کیش محبوب هستند.

خرید بلیط جنگ اکبر اقبالی سابق در کیش 

این برنامه زیبا به مدت سه ساعت اجرا در سانس های 24 الی 2:30 بامداد اجرا میشود. (در بعضی روزها ساعات متفاوت نیز برگزار می شود.) این جنگ ها به علت داشتن موزیک و ماهیت طنز آن در شب های وفات برگزار نمی شود. برنامه جنگ ستارگان رنگارنگ از برنامه های معروف در جزیره کیش است. این جنگ بسیار پر طرفدار می باشد. همچنین از لحاظ قیمت بلیط هم با توجه به برنامه ها و سرگرمی های آن بسیار ارزان و قابل توجه می باشد. این برنامه شاد و مفرح به انتخاب سامانه نظارت الکترونیکی سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان برترین و پر مخاطب ترین برنامه در این جزیره انتخاب شده است و در این زمینه چندین تندیس و لوح تقدیر نیز دریافت نموده است.

مهمانان جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ کیش :

خیلی از بازیگران، خوانندگان و هنرمندان مطرح کشور از جمله امیر جعفری، بهرام افشاری، محسن ابراهیم زاده، ماکان بند، زیبا بروفه، حامد همایون، سحر قریشی، ارشا اقدسی، رضا بهرام و … به جنگ ستارگان رنگارنگ کیش رفته اند. خیلی از افراد برای بار چندم به دیدن شوی اکبر اقبالی می روند و باز هم برایشان تازگی و جذابیت دارد.

حضور خانم سحر قریشی در شوی ستارگان رنگارنگ
حضور خانم سحر قریشی در شوی ستارگان رنگارنگ

قوانین جنگ ستارگان رنگارنگ کیش اکبر اقبالی سابق:

 1. حضور شما یک ساعت قبل از شروع برنامه جهت تعیین شماره صندلی الزامی است.
 2. این بلیط شامل قوانین چارتر بوده و غیر قابل استرداد و انتقال می باشد.
 3. استفاده از بلیط، طبق تاریخ درج شده بر روی بلیط بوده و در صورت انقضا بلیط فاقد اعتبار می باشد.
 4. تهیه بلیط برای کودکان 4 سال به بالا الزامی است.
 5. ورود هر گونه دوربین عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای و نیمه حرفه ای به داخل سالن ممنوع می باشد، و عکاسی و فیلمبرداری حتی با گوشی و همچنین ضبط صدا در حین اجرای برنامه اکیدا ممنوع می باشد.
 6. ورود کالسکه به داخل سالن مجموعه کشتی ایرانی ممنوع می باشد.
جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ کیش
مجتمع کشتی ایرانی

سوالات متداول درباره جنگ ستارگان رنگارنگ کیش اکبر اقبالی سابق

در این قسمت سوالاتی که بیشتر پرسیده میشود و برای شما دوستان مهم است را پاسخ دادیم :

۱- بعد از پرداخت چقدر زمان میبره تا بلیط من صادر بشه و صندلی رزرو بشه؟

وقتی خریدتون نهایی بشه بلافاصله بلیط برای شما صادر شده و قابل دانلوده. برخلاف سایر سایت ها، نیازی نیست منتظر دریافت بلیطتون روی واتس اپ یا تلگرام بشین! همون لحظه دریافتش می کنید.

۲- زمان اجرا جنگ ستارگان چند دقیقه هست؟

بصورت کلی زمان اجرا جنگ ستارگان حدودا 3 ساعت است، که شامل آیتم های متفاوتی میشود، از جمله تئاتر کمدی زنده با  اجرای اکبر اقبالی ، دی جی، مسابقات که بصورت کامل اجرا میشود. زمان اجرا جنگ هم در سانس های متفاوت ۸ و ۱۲ شب برگزار میشود.

۳- چطور میشه تخفیف جنگ ستارگان کیش رو دریافت کنیم؟

تخفیف روی قیمت اصلی اعمال شده و همین الان میتونین خرید کنید و لذتشو ببرین، نیازی نیست دنبال کد تخفیف بگردین، تخفیف همین جاست.

آدرس جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ کیش:

جزیره کیش، اسکله تفریحی کیش، کشتی ایرانی. نشانی دقیق محل برگزاری جنگ ستارگان رنگارنگ کیش را در نقشه گوگل زیر ببینید:

نکته هایی درباره رزرو بلیط شو شبانه ستارگان رنگارنگ کیش :

 • دی جی تیا از هنرمندان دوست داشتنی ستارگان رنگارنگ است که علاوه بر اجرای بخش دی جی، به تازگی در تمام طول برنامه نیز وظیفه موزیک صحنه این شو شبانه را نیز به عهده دارد.
 • شما می توانید نظر خود را درباره شوی ستارگان رنگارنگ کیش در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.
 • سایت کیش تفریحات فقط بلیط شو ستارگان رنگارنگ را در جزیره کیش ارائه می دهد.
 • کیفیت و مدت زمان استفاده از بلیط جنگ ستارگان رنگارنگ کیش با تخفیف در کیش تفریحات هیچ تفاوتی با سایر بلیط ها با قیمت های بیشتر و کامل ندارد. سایت کیش تفریحات تخفیف بیشتری برای مشتری خود تدارک دیده است. 
 • برای مشاهده تصاویر جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ کیش ، آلبوم را ببینید.
 • سایت کیش تفریحات به شما جنگ ستارگان رنگارنگ کیش (اکبر اقبالی) را پیشنهاد می کند.
 • جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ در بعضی ماه های سال در خیلی از شهرهای کشور اجرا می شود.
 • با کیش تفریحات ، نیازی به پرینت بلیط خود ندارید! فقط کافی است بلیط را در گوشی خود به مسئول مربوطه نشان دهید.
 • توجه کنید که سایت کیش تفریحات کلیه مجوزهای قانونی لازم را دریافت کرده و شما می توانید با مراجعه به صفحه اصلی سایت، مجوزهای ای نماد (وزارت صنایع و معادن) و لوگوی ساماندهی (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) را مشاهده کنید.
 • برای اطلاع از تخفیفات گردشگری کیش و برگزاری یا کنسلی برنامه ها صفحه اینستاگرام کیش تفریحات را دنبال کنید.

مراحل رزرو بلیط تفریحات در سایت کیش تفریحات:

 1. کلیه آیتم های سایت کیش تفریحات را از آدرس kishtafrihat.ir/shop بررسی کرده و تفریحات مد نظر خود را انتخاب کنید تا به صفحه مربوطه هدایت شوید.
 2. توضیحات تفریح مورد نظر را مطالعه کرده و در همان صفحه تاریخ مورد نظر برای رزرو تفریح را انتخاب کنید. همچنین اگر تفریحتان دارای سانس های متفاوت است می توانید سانس مورد نظر را نیز انتخاب کنید.
 3. روی دکمه “افزودن به سبد تفریحات” کلیک کنید تا تفریح مورد نظر به سبد شما در سایت کیش تفریحات اضافه شود.
 4. در انتها روی “مشاهده سبد تفریحات” کلیک کرده و وارد صفحه سبد تفریحات شوید. اگر از موبایل وارد سایت کیش تفریحات می شوید، گوشه پایین سمت چپ روی نماد سبد خرید کلیک کنید.
 5. اگر تغییری در تعداد نفرات هر تفریح دارید وارد کرده و دکمه ی “بروزرسانی سبد” را کلیک کنید. در غیر این صورت روی دکمه ی “اقدام به پرداخت” کلیک کنید.
 6. در این صفحه مشخصات خود را وارد کرده و یکی از درگاه های پرداخت را انتخاب کنید. (هیچ تفاوتی بین آن ها نیست و هر کدام را که مایل هستید انتخاب کنید.)
 7. روی دکمه پرداخت کلیک کرده و پس از آن روی صفحه درگاه بانک، اطلاعات کارت خود را وارد کرده و پرداخت را تکمیل نمایید.
 8. پس از بازگشت به سایت کیش تفریحات، بلیط شما بلافاصله ایجاد شده و قابل دانلود خواهد بود.
 9. به محل تفریح مورد نظر در جزیره کیش مراجعه کرده و با نشان دادن تنها تصویر بلیط از تفریح خود در کیش لذت ببرید. تمام مراکز تفریحی کیش طرف قرارداد با سایت کیش تفریحات هستند.

کیش تفریحات را در اینستاگرام دنبال کنید تا از آفرها و تخفیفات گردشگری کیش مطلع شوید:

اینستاگرام کیش تفریحات
kishtafrihat.ir@

جهت دنبال کردن صفحه ما در اینستاگرام روی آیکون فوق کلیک کنید.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

12 دیدگاه برای جنگ ستارگان رنگارنگ کیش اکبر اقبالی سابق: قیمت، تخفیف، نظرات

 1. محمد رضوانی

  خیلی جنگ عالی ای بود و برخلاف اکثر جنگ ها که هر جور صحبتی می کنن خبر از حرف های زشت و رکیک و فحش نبود!.

 2. مریم

  من کلیپاشو دیدم، خیلی خوب بود

 3. سعیدی

  آقای اکبر اقبالی کار اجرا برای عروسی هم قبول می کنن؟

  • مدیر فنی کیش تفریحات

   بعید میدونم دوست عزیز.

 4. حقگو

  با تخفیفی که شما میدین، تونستیم به جای صندلی عادی، وی آی پی بگیریم. 🙂

 5. سپهر

  واقعا عالیه

 6. رضایی

  از شادترین شبای زندگیم بود. ممنون که پیشنهاد دادین

 7. محمد عرفایی

  توش پر از بی ادبیه، خیلی هاش واقعا زشت بود، من جلوی خانومم خجالت کشیدم.. البته خیلی ها عین خیالشونم نبود، تازه کلی هم حال میکردن :))

 8. عشق امیرعبدالله

  امیرعبدالله، عالی بود :)) یه جای برنامه گفت من حلال کار می کنم الان از پولی که دادین 300 تا تک تومن باقی مونده یه نوت براتون میزنم حلال شه: دینگگگگگگگگ :)) سالن رفت هوا .

  عالی بود عالیییییییییییییییییی

 9. سامیه

  بهترین هستن

 10. مهم نیست

  قیمت هاتون جدیده؟

  • مدیر فنی کیش تفریحات

   بله دوست عزیز. سایت آپدیت می شود.

 11. احمد

  با سلام / هیچ تخفیفی نمیدید؟

  • مدیر کیش تفریحات (مالک تایید شده)

   با سلام، با شماره پشتیبانی سایت 09124491063 تماس بگیرید.

 12. سپاسی

  سلام. شما بلیط کنسرت اکبر اقبالی برای تهران رو هم دارین؟

  • مدیر کیش تفریحات (مالک تایید شده)

   خیر دوست عزیز. از سایت iranconcert می تونید تهیه کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.