تفریحات خانوادگی کیش

تفریحات خانوادگی کیش: معرفی 10 مورد از تفریحات مناسب خانواده ها در کیش

تفریحات خانوادگی کیش کدام موارد است؟ معرفی بهترین تفریحات کیش مناسب خانواده ها

در این مقاله به یکی از پرتکرارترین سوالات گردشگران در خصوص تفریحات کیش می پردازیم. اینکه تفریحات خانوادگی کیش کدام ها هستند و بصورت گروهی قابل استفاده است؟ با توجه به حضور کودکان از نوزاد گرفته تا 10 الی 12 سال و همچنین نوجوانان در اکثر خانواده ها می بایست تفریحاتی را استفاده کرد که برای همه اعضای خانواده مناسب باشد و به قول معروف به همه خوش بگذرد. در ادامه به معرفی بهترین تفریحات خانوادگی کیش پرداخته و رده سنی قابل استفاده را هم بیان خواهیم کرد.

تفریحات خانوادگی کیش
تفریحات خانوادگی کیش

معرفی تفریحات خانوادگی کیش مناسب اعضای خانواده

در ابتدا برای پرهیز از طولانی شدن مقاله بصورت تیتروار لیست تفریحات خانوادگی کیش از نظر سامانه کیش تفریحات را ببینید:

 1. پارک دلفین های کیش
 2. کشتی های آکواریومی کیش
 3. کشتی های تفریحی کیش
 4. گشت های دور جزیره کیش
 5. پارک های موضوعی کیش
 6. پارک برفی پنگوئن کیش
 7. تفریحات دریایی و آبی کیش
 8. جنگ های شبانه کیش
 9. رستوران های موزیکال کیش
 10. پارک سافاری کیش

1 – پارک دلفین کیش

( 4 ساعت سرگرمی تلفیقی، آرامش بخش، هیجان انگیز و اعجاب آور )

پارک دلفین های کیش قطعا اولین تفریح از تفریحات خانوادگی کیش است که به شما معرفی خواهیم کرد. چه یک خانم و آقا باشید و چه دارای فرزند یا فرزندان این تفریح مناسب شماست. شک نکنید که لحظات بی نظیری در پارک دلفین های کیش تجربه خواهید کرد. پارک دلفین کیش شامل 3 آیتم است که هر کدام حس متفاوتی را برای شما به ارمغان خواهد آورد:

 1. باغ پرندگان کیش
 2. کلاسیک شو (نمایش آتش بازی و شعبده بازی با پرندگان)
 3. دلفین شو یا دلفیناریوم کیش
دلفین ها در پارک دلفین کیش
دلفین های پارک دلفین کیش

ابتدای برنامه بازدید از باغ پرندگان کیش است که شامل انواع مختلف طوطی ها و طوطی سانان، کبک، قرقاول، اردک، مرغابی و تعداد بی شماری طاووس زیبا است و در ادامه حتی از خزندگانی چون انواع مارها و کروکودیل نیز دیدن می کنید.

آیتم بعدی کلاسیک شو است که در آن نمایش های هیجان انگیز آتش بازی، نمایش حلقه، شعبده بازی و دیگر نمایش های شگفت انگیز است که حدود 1 ساعت شما را به وجد خواهد آورد.

باغ پرندگان کیش
باغ پرندگان کیش

در نهایت بخش دلفیناریوم یا دلفین شو کیش است که حدود 2 ساعت نمایش حیرت انگیز با دلفین ها و شیر دریایی است. قطعا خاطره انگیزترین بخش این تفریح همین دلفیناریوم است.

 • رنج سنی: این تفریح برای نوزاد تا بزرگسال مناسب است. امکان بردن کالسکه و ویلچر تا درب سالن دلفین شو نیز وجود دارد. نرخ بلیط کودک 2 تا 4 سال نیم بهاست که از درب گیشه پارک دلفین ها تهیه می شود. برای تهیه بلیط کامل بزرگسال می توانید از سایت کیش تفریحات اقدام کنید و بلیط پارک دلفین کیش را با تخفیف عالی تهیه کنید.

2 – کشتی های آکواریومی کیش

( 1 ساعت برنامه موزیکال و بازدید از ماهی های زیبا و موجودات دریایی در خلیج فارس )

کشتی آکواریوم کیش یکی دیگر از تفریحات خانوادگی کیش است. این تفریح شامل 1 ساعت گشت دریایی با حضور خواننده و Dj روی عرشه کشتی به همراه بازدید از بخش آکواریومی کشتی (طبقه زیرین) می باشد. این کشتی ها انواع مختلفی دارند که به صورت کف شیشه ای و دور شیشه ای هستند. البته در کیفیت تجربه شما تاثیر چندانی ندارد و همه کشتی های آکواریومی تقریبا خدمات یکسانی ارائه می دهند.

کشتی آکواریومی تیکا و گردشگر کیش
کشتی آکواریومی تیکا و گردشگر کیش
 • رنج سنی: این تفریح برای زیر 3 سال رایگان و بالای 3 سال بلیط الزامی است. این تفریح بدلیل داشتن پله هم در شناور و هم موقع سوار شدن مناسب افراد سالمند و ویلچری نمی باشد. و به جز این مورد برای تمام رده های سنی قابل استفاده است.
 • کشتی آکواریوم پیشنهادی کیش تفریحات: پیشنهاد ما خرید بلیط کشتی آکواریوم گردشگر کیش می باشد که عمیق ترین کشتی آکواریوم حال حاضر جزیره کیش است.

3 – کشتی های تفریحی کیش

( 2 ساعت گشت دریایی با موزیک زنده شاد و Dj به همراه پذیرایی شام )

کشتی تفریحی کیش هم انتخاب مناسبی برای افراد علاقه مند به گشت دریایی، موزیک و بزن و بکوب است. این کشتی ها 2 ساعت گشت دریایی به همراه موزیک زنده در سالن اصلی دارند و زمان بازدید از عرشه Dj نیز برای شما موزیک های شاد و خاطره انگیز بصورت ترکیبی پخش می کند. در این حین امکان استفاده از خدمات کافی شاپ روی عرشه کشتی نیز وجود دارد. همچنین بلیط این کشتی ها به 2 صورت با پذیرایی و بدون پذیرایی ارائه می شود. خرید بلیط کشتی های تفریحی کیش از سایت کیش تفریحات همواره شامل تخفیفات ویژه و مناسبی برای گردشگران است.

کشتی کارینا کیش خرید بلیط با تخفیف
کشتی کارینا کیش خرید بلیط با تخفیف
 •  رنج سنی: این تفریح نیز مناسب تمام رده های سنی به جز افراد سالمند و ویلچری می باشد بدلیل وجود پله هم موقع سوار شدن و هم بازدید از طبقات مختلف کشتی. تهیه بلیط برای کودکان بالای 4 سال الزامی و بصورت کامل محاسبه می شود. البته امکان تهیه بلیط بدون غذا نیز وجود دارد. بنابراین کشتی های تفریحی نیز یکی دیگر از تفریحات خانوادگی کیش است.
 • کشتی تفریحی پیشنهادی کیش تفریحات: پیشنهاد ما خرید بلیط کشتی کارینا کیش می باشد که هم موزیک و Dj بسیار خوبی دارد و هم به لحاظ کیفیت غذا نسبت به سایر کشتی ها مناسب تر است. همچنین کشتی لوکس تر و مجهزتری نیز به شمار می رود.

4 – گشت های دور جزیره کیش

( تور سیاحتی به نقاط دیدنی جزیره زیبا و مرجانی کیش )

یکی دیگر از تفریحات خانوادگی کیش گشت های دور جزیره هستند. این گشت ها به 2 صورت انجام می شود. یکی با مینی بوس و هایس و دیگری با اتوبوس دو طبقه روباز که نوع جدیدتر گشت جزیره کیش است. تفاوت این دو گشت در نوع وسیله، بازدید از برخی اماکن گردشگری، تهویه و همچنین پک پذیرایی است که در گشت اتویوس 2 طبقه همه این موارد به طور کامل انجام می شود.

هاپ آن هاپ آف کیش
گشت جزیره با اتوبوس دو طبقه روباز کیش
 • رنج سنی: گشت جزیره کیش مناسب تمام رده های سنی از افراد خردسال گرفته تا بزرگسال می باشد. تهیه بلیط برای کودکان بالای 4 سال الزامی است.
 • گشت پیشنهادی کیش تفریحات: گشت جزیره کیش با اتوبوس دو طبقه هاپ آن هاپ آف پیشنهاد سایت کیش تفریحات به گردشگران عزیز است.

5 – پارک های موضوعی کیش

( مجموعه های تم پارک سنتر و سفر به دور دنیا در کیش : پارک های موضوعی آموزنده و هیجان انگیز )

دو مجموعه جدید، جذاب و بی نظیر که هر دو تم پارک هستند به تازگی در جزیره کیش راه اندازی شده اند. یکی مجموعه تم پارک سنتر کیش که شامل پارک ژوراسیک و مجیک پارک است که فوق العاده برای بچه ها و خانواده ها دیدنی و جذاب است. در این مجموعه دایناسورها به قدری طبیعی ساخته شده اند گویی واقعی هستند. مجیک پارک نیز بیشتر مناسب بزرگسالان است و جهت عکاسی در لوکیشن های خطای دید فوق العاده است.

تم پارک سنتر کیش مجیک پارک
تم پارک سنتر کیش و مجیک پارک

دیگری مجموعه سفر به دور دنیا در کیش است که یک پارک موضوعی با هدف آشنایی با فرهنگ، پوشش، بافت شهری و اماکن مهم 14 کشور مطرح دنیاست. چه تفریحی جالب تر و آموزنده تر از سفر به دور دنیا آن هم در جزیره زیبای کیش؟ بنابراین این مجموعه هم یکی دیگر از تفریحات خانوادگی کیش به شمار می رود.

سفر-به-دور-دنیا-کیش-مصر
سفر-به-دور-دنیا-کیش-مصر
 • رنج سنی: مناسب رده های سنی از 2 سال به بالا و تهیه بلیط برای کودکان 3 سال به بالا الزامی است.

6 – پارک برفی پنگوئن کیش

( برف بازی در دل گرمای جنوب )

پارک برفی کیش که از سال 1400 راه اندازی شده تفریح بسیار محبوب مناسب خانواده هاست. در این پارک امکاناتی همچون تیوپ سواری، سورتمه سواری و برف بازی وجود دارد که می تواند شما را برای چند ساعت از گرمای جزیره کیش دور کند. این پارک محبوب لباس گرم به شما داده و دارای امکانات دیگری از قبیل پل معلق، زیپ لاین و کافه یخی نیز در دل خود می باشد.

پارک برفی کیش
پارک برفی کیش
 • رنج سنی: پارک برفی برای کودکان زیر 2 سال ممنوع و بالای 2 سال مجاز است. تهیه بلیط برای کودکان زیر 6 سال نیم بها و بالای آن بلیط کامل محسوب می شود. بنابراین پارک برفی کیش نیز یکی دیگر از تفریحات خانوادگی کیش می باشد.

7 – تفریحات دریایی و آبی کیش

( هر جا سخن از تفریحات دریایی ست، نام جزیره زیبای کیش می درخشد! )

7 – 1 – پاراسل کیش

پاراسل کیش یک تفریح دریایی است که هم آرامش بخش است و هم هیجان انگیز. آرامش بخش است چون وقتی به پرواز در آمدید سکوت مطلق آسمان جسم و روح شما را نوازش می کند. هیجان انگیز است چون پرواز هیجان دارد. این تفریح یک چتر است که بوسیله طناب متصل به قایق در حال حرکت تا ارتفاع حداکثر 50 تا 70 متر بالا می رود. پاراسل در کیش بصورت تک نفره، دو نفره و سه نفره (یک کودک و دو بزرگسال) قابل استفاده است. بنابراین پاراسل کیش یکی از تفریحات خانوادگی کیش به شمار می رود.

پاراسل در کیش خرید بلیط با تخفیف پاراسل کیش یا چتر سواری در کیش
پاراسل در کیش
  • رنج سنی: کودکان 2 سال به بالا با همراهی والدین و وزن حداقل 20 کیلوگرم و بزرگسالان به بالا مجاز به استفاده از تفریح پاراسل در کیش هستند.

7 – 2 – شاتل کیش

شاتل کیش یک تیوپ بادی است که بوسیله طناب متصل به قایق روی سطح آب کشیده می شود و سطح آدرنالین شما را بالا می برد. این تفریح حداقل 2 نفره و حداکثر 4 نفره بصورت همزمان قابل استفاده است. پس ذاتا یک تفریح گروهی است و جزو تفریحات خانوادگی کیش است. در این تفریح شما جلیقه به تن کرده و کلاه مخصوص نیز روی سر قرار می دهید. در شاتل سواری کیش قطعا خیس خواهید شد. پس بهتر است یک دست لباس اضافه و حوله به همراه داشته باشید.

شاتل کیش
شاتل کیش گروهی
  • رنج سنی: کودکان 10 سال و بزرگسالان به بالا مجاز به استفاده از تفریح شاتل در کیش هستند.

7 – 3 – غواصی در کیش و اسکوتر زیردریایی

غواصی در کیش از آن دسته تفریحاتی است که خاص کیش است و نمونه اش در هیچ جای کشور وجود ندارد. حیف است به این جزیره مرجانی بیایید و غواصی کیش را تجربه نکنید. به 2 صورت می توانید دنیای زیر آب را در دریای زلال و شفاف کیش تجربه کنید. یکی غواصی اسکوبا (با تانک اکسیژن و ماسک تنفسی مخصوص) و دیگری اسکوتر زیر دریایی. اولی قطعا تجربه ناب تری است و حس آزادی عمل بیشتری دارد. اما اسکوتر زیردریایی کیش مخصوص کسانی است که فوبیای غواصی و تنفس با ماسک تنفسی را دارند. چون تنفس در آن بصورت طبیعی و همانند روی آب انجام می شود.

غواصی VIP در کیش
غواصی VIP در کیش

همچنین اگر مایل باشید خانم و آقا همزمان غواصی کنید می توانید از غواصی VIP در کیش استفاده کنید و بصورت گروهی و خانوادگی یک تجربه مشترک داشته باشید. در غواصی عادی قایق خانم ها و آقایان جدا حرکت می کند. بنابراین غواصی در کیش هم جزو تفریحات خانوادگی کیش است.

 • رنج سنی: کودکان 10 سال به بالا و بزرگسالان به بالا مجاز به استفاده از تفریح غواصی در کیش هستند. در صورت استفاده از اسکوتر زیردریایی کودکان 8 ساله هم میتوانند استفاده کنند.

7 – 4 – پدل بورد کیش

پدل بورد کیش نیز یک تفریح دریایی است که مدت زمان آن حدود 1 ساعت است و قیمت به صرفه ای نیز دارد. شما سوار یک تخته می شود و یک پارو نیز در اختیار دارید. می توانید لحظات آرامش بخش و زیبایی را به مدت یک ساعت در کنار مربی و اعضای خانواده خود روی دریای زیبا در کیش تجربه کنید. چون این تفریح نیز بصورت گروهی قابل استفاده است جزو تفریحات خانوادگی کیش به شمار می رود.

پدل بورد کیش
پدل بورد کیش

7 – 5 – شنا و غواصی با دلفین در کیش

دلفین ها موجودات دوست داشتنی و باهوشی هستند و خیلی از افراد رویای حتی لمس این حیوانات زیبا را دارند. در جزیره کیش دو آیتم مخصوص این کار وجود دارد. یکی شنا با دلفین و دیگری غواصی با دلفین در کیش. اولی در سطح آب انجام می شود و شامل حرکات و بازی با دلفین روی سطح آب است. دومی در سطح و عمق انجام می شود و مانند غواصی با تانک اکشیژن زیر آب خواهید رفت. در تمام مراحل مربی کنارتان است و حدود 15 دقیقه زمان می برد.

شنا با دلفین
شنا با دلفین در کیش
  • رنج سنی: شنا با دلفین از 2 سال به بالا و غواصی با دلفین از 10 سال به بالا با تهیه بلیط به تعداد نفرات قابل استفاده است. بنابراین این تفریح نیز جزو تفریحات خانوادگی کیش می باشد.

7 – 6 – پارک آبی اوشن کیش

پارک آبی کیش تنها پارک آبی روباز ایران است که هم سانس خاص بانوان دارد و هم سانس آقایان. البته بصورت همزمان نیست و در ساعات و روزهای متفاوت است. این پارک بصورت موضوعی طراحی شده و تعداد زیادی راید، سرسره آبی، سقوط آزاد پرهیجان و استخر و جکوزی دارد. پارک آبی اوشن کیش نیز از تفریحات خانوادگی کیش است.

پارک آبی کیش اوشن پارک خرید بلیط با تخفیف
پارک آبی کیش اوشن
  • رنج سنی: برای تمام رده های سنی قابل استفاده است.

8 – جنگ های شبانه کیش

جنگ های شبانه کیش حدود 3 ساعت برنامه شاد، کمدی و موزیکال هستند که هر شب در جزیره کیش برگزار می شوند. در این جنگ ها معمولا یک بخش کمدی اجرا می شود، یک بخش موزیک و Dj و دنس، و یک بخش هم معمولا شامل حرکات نمایشی است. محتوی اکثر جنگ ها شامل شوخی هایی است که معمولا مناسب رده سنی زیر 14 سال نیست ولی محدودیتی برای حضور حتی نوزاد و کودک 2 ساله نیز وجود ندارد. بنابراین جنگ های کیش جزو تفریحات خانوادگی کیش است ولی برای خانواده هایی که فرزندان بالای 14 سال سن داشته باشند.

پرشین شو کیش امید رجبی مجید ترکمانه جعفر کرمونی و علی برجی
پرشین شو کیش امید رجبی مجید ترکمانه جعفر کرمونی و علی برجی
 • رنج سنی: محدودیتی برای حضور وجود ندارد. ولی با توجه به نوع شوخی هایی که در جنگ ها وجود دارد بهتر است با کودکان زیر 14 سال به این جنگ ها نروید.
 • جنگ پیشنهادی کیش تفریحات: جنگ ها معمولا سلیقه ای هستند ولی با توجه به نظر مخاطبان سایت کیش تفریحات پازل شو، ارم شو کیش، پرشین شو کیش و جنگ ستارگان کیش به ترتیب رضایت بیشتری داشته اند.

9 – رستوران های موزیکال کیش

شما در طول سفر خود با خانواده باید فکر خورد و خوارک خود نیز باشید. برای این کار نیاز به رستوران های خوب جزیره کیش دارید و چه بهتر که از رستوران های موزیک زنده کیش استفاده کنید. در این رستوران ها هر شب موسیقی زنده برپاست و دارای ترانسفر رایگان نیز هستند. برای این کار باید از قبل رزرو خود را برای هر یک از رستوران های موزیک زنده کیش در سایت کیش تفریحات انجام داده باشید. رستوران های موزیکال جزو تفریحات خانوادگی کیش است.

رستوران میرمهنا کیش
رستوران میرمهنا کیش
 • رنج سنی: هیچ محدودیتی ندارد و برای تمام رده های سنی قابل استفاده است. برای کودکان زیر 8 سال نیز نیاز به تهیه بلیط نمی باشد.
 • رستوران پیشنهادی کیش تفریحات: رستوران های شاندیز صفدری ساحلی کیش و رستوران میرمهنا پیشنهاد کیش تفریحات به گردشگران است.

10 – پارک سافاری کیش

شاید خیلی ها میانه خوبی با تفریحات آبی و دریایی نداشته باشند. در این صورت پارک سافاری کیش پیشنهاد مناسبی برای تفریحات خانوادگی کیش است. در این مجموعه بیش از 25 آیتم تفریحی متنوع و صحرایی وجود دارد. تفریحات همچون سافاری (آفرود با لندکروز)، باگی دونفره یا خانواده، کارتینگ، شترسواری، هرم وحشت، موتور چهارچرخ، صاعقه و … همگی بصورت گروهی قابل استفاده هستند.

سافاری کیش
سافاری کیش
 • رنج سنی: در این مجموعه برای کودکان 5 سال به بالا تفریحات وجود دارد ولی در مجموع اکثر آن ها مناسب 14 سال به بالاست.

جمع بندی تفریحات خانوادگی کیش

امیدواریم این مطلب برای شما مخاطب گرامی مفید واقع شده باشد. با توجه به مطالب گفته شده برنامه ریزی سفر خود به جزیره کیش را حتما قبل از رسیدن به خاک گیرای کیش انجام دهید تا بیشترین لذت را از سفر خود کسب کرده و خاطرات به یاد ماندنی برای خود و خانواده ثبت کنید. برای خرید بلیط تفریحات کیش نیز می توانید از همین سامانه استفاده کنید و تمام تفریحات خود را با تخفیف ویژه تهیه کنید. برای ورود به صفحه اصلی سایت و مشاهده لیست قیمت ها کافیست روی لینک زیر کلیک کنید:

https://kishtafrihat.ir

صفحه ایسنتاگرام کیش تفریحات را نیز برای اطلاع از جشنواره ها و تخفیفات بیشتر بازدید کنید.

اینستاگرام کیش تفریحات
   kishtafrihat.ir@

جهت دنبال کردن صفحه ما در اینستاگرام روی آیکون فوق کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *