بهترین کشتی تفریحی کیش

بهترین کشتی تفریحی کیش کدام است؟ + معرفی 10 کشتی تفریحی

کدام کشتی تفریحی کیش بهتر است؟ بهترین کشتی تفریحی کیش سال 1402

کشتی تفریحی کیش یکی از گزینه های خوب تفریحات کیش است. اگر شما هم قصد انتخاب بهترین کشتی تفریحی کیش را دارید این مقاله را از دست ندهید و با ما همراه باشید تا به شما بگوییم در سفرتان به جزیره کیش کدام کشتی تفریحی کروز کیش را تجربه کنید که سفری خاطره انگیز داشته باشید. معمولا یکی از مهم ترین سوالاتی که از طرف گردشگران کیش مطرح می شود این است که بهترین کشتی تفریحی کیش کدام است؟

معیارهای انتخاب بهترین کشتی تفریحی کیش برای گردشگران کیش

با توجه به نظرسنجی های انجام شده در راستای انتخاب بهترین کشتی تفریحی کیش معیارهای زیر از مهم ترین موارد مطرح شده می باشند:

 • رعایت پروتکلهای بهداشتی
 • کیفیت برنامه موزیک زنده و کمدی در کشتی
 • کیفیت غذا و پذیرایی کشتی و برخورد پرسنل
 • اندازه و تعداد طبقات کشتی
 • برخورداری از عرشه بزرگ و مناسب
 • زیبایی فضای داخلی کشتی

همه کشتی های تفریحی کیش دارای بیمه مسافری بوده و امکان حضور روی عرشه کشتی دارند. با این امکان شما می توانید زیباترین تصاویر سفرتان را روی عرشه کشتی های تفریحی جزیره کیش ثبت کنید.

مهم ترین اصل در هر سفر برنامه ریزی است و با یک برنامه ریزی درست می توان در طول سفر بیشترین استفاده را از زمان کرد و طبیعتا نهایت لذت را برد. ما به شما بهترین تفریحات کیش را معرفی می کنیم تا سفرتان به این جزیره دوست داشتنی تبدیل به یکی از خاطره انگیزترین سفرهای شما شود. در ادامه تک به تک کشتی های تفریحی کیش را بررسی کرده و به مقایسه آن ها از لحاظ شاخص های مطرح شده در فوق خواهیم پرداخت.

1- کشتی تفریحی کروز امیرکبیر کیش ایرانیان

کشتی امیرکبیر کیش جدیدترین، بزرگترین و به روزترین کشتی تفریحی وارد شده به جزیره کیش از ترکیه است که در اواخر بهمن ماه 1402 شروع به حرکت کرده است. این کشتی تفریحی از لحاظ وسعت عرشه، فضای داخل کشتی و امکانات آن بی نظیر است و در جزیره کیش واقعا رقیبی ندارد. گشت های آن معمولا 2 ساعته و 3 ساعته است و در انواع بلیط اکونومی، بیزینس و فرست کلاس موجود است.

کشتی امیرکبیر کیش ایرانیان
کشتی امیرکبیر کیش ایرانیان

این کشتی تفریحی لوکس در 3 طبقه مجزا و با دو نوع شام چلوگوشت و چلوجوجه سرویس ارائه می دهد و با بند موزیک بهترین لحظات ماندگار شما را در جزیره کیش رقم می زند.

بنابر توضیحات بالا نقاط قوت کشتی امیرکبیر کیش عبارتند از:

 1. بزرگترین، لوکس ترین و مجهز ترین کشتی حال حاضر در جزیره کیش
 2. عرشه نسبتا وسیع و دلباز در مقایسه با سایر کشتی ها
 3. کیفیت و تنوع غذای بیشتر نسبت به سایر کشتی ها ( چلو گوشت و چلو مرغ)

همچنین نقاط ضعف آن عبارتند از:

 1. ضعف احتمالی در کنداکتور برنامه بدلیل جدید بودن و نوپا بودن کشتی (در حال حاضر بعد از گذشت یک ماه کیفیت برنامه ارتقا داشته است)
 2. قیمت به نسبت بالاتر در مقایسه با سایر کشتی های تفریحی جزیره کیش (با متعادل سازی قیمت توسط برنامه دار و تخفیف سامانه کیش تفریحات این ضعف نیز تقریبا برطرف شده)

2- کشتی تفریحی تاپ تورز کیش

کشتی تاپ تورز کیش یک کشتی مجلل، لوکس و تمیز در جزیره کیش است. گشت واقعی دریایی دور جزیره کیش را فقط با این کشتی کروز اقیانوس پیما می توانید تجربه کنید، چرا که فقط این کشتی سانس 3 ساعته (در سانس غروب) دارد و سایر کشتی های تفریحی کیش فقط گشت 2 ساعته (به جز کشتی امیرکبیر) دارند. در صورت مساعد بودن شرایط دریا، کشتی تفریحی تاپ تورز زمان غروب خورشید با حرکت کنار کشتی یونانی لحظات بی نظیری را برای شما عزیزان رقم خواهد زد.

کشتی تفریحی کیش

نقطه قوت کشتی تاپ تورز برنامه منظم و مدون آن است که در بین تمام کشتی ها سرآمد است. برنامه کشتی تاپ تورز در دو بخش سالن موزیک زنده و عرشه اجرا می شود که هر دو جذابیت خاص خود را دارد. این کشتی دو آپشن ویژه دارد. یکی کابین خصوصی و دیگری میز بیزینس. برای اطلاع از جزئیات بیشتر صفحه فروش بلیط این کشتی را در سایت ببینید.

از نظر خیلی از مسافران بهترین کشتی تفریحی کیش همین کشتی تاپ تورز است. بدلایل ویژگی های بارز زیر:

 1. کشتی بسیار زیبا، لوکس، مدرن و تمیز
 2. کیفیت غذای قابل قبول و حتی بهتر نسبت به سایر کشتی ها
 3. اجرای موزیک زنده خوب و وجود برنامه استندآپ کمدی (تنها کشتی دارای بخش کمدی)
 4. امکانات VIP مانند کابین خصوصی، میز بیزنس و پذیرایی متفاوت
 5. کافی شاپ با خدمات قابل قبول

همچنین نقاط ضعف آن عبارتند از:

 1. عرشه نسبتا کوچک و بدون میز و صندلی برای نشستن
 2. صندلی های مسطح و اتوبوسی داخل سالن
 3. وجود تعدای ستون داخل سالن که برای برخی مسافران باعث دید ضعیف تر به استیج می شود.
 4. عدم تنوع در منوی غذایی

کمدین کشتی تاپ تورز کیش

استندآپ کمدی و خوانندگی این کشتی را کمدین مطرح جزیره آقای علیرضا حقانی انجام میدهند که سابقا در کشتی نوید کیش فعالیت داشتند و اکنون در کشتی تاپ تورز اجرا می کنند.

3- کشتی تفریحی لوکس و مجلل کارینا کیش

کشتی کارینا کیش یک کشتی تفریحی است که از اواخر سال 1401 با هدف ارائه یه کنسرت روی آب وارد جزیره کیش شده است . به همین دلیل با طراحی یک سالن کنسرتی فوق العاده دلباز یک سرو گردن از سایر کشتی های تفریحی کیش از این لحاظ بالاتر است. کشتی لوکس کارینا از لحاظ سالن (استیج) و صندلی های آمفی تئاتری نسبت به برخی کشتی های دیگر که صندلی های اتوبوسی دارند مزیت ویژه ای دارد. همچنین یکی دیگر از نقاط قوت آن اجرای Dj حرفه ای روی عرشه است که آن را نسبت به سایرین متمایز می کند.

کشتی کارینا کیش تخفیف بلیط
کشتی کارینا کیش

کشتی کارینا عرشه خوبی دارد ولی به لحاظ وسعت کوچک است و معمولا با ازدحام مسافران در برخی سانس ها دچار مشکل می شود.اما در کنار آن کافی شاپ بسیار قوی و حرفه ای دارد که با سرو انواع نوشیدنی های سرم و گرد بین کافی شاپ های مستقر در کشتی در جزیره کیش حرف اول را می زند.

بنابر توضیحات بالا نقاط قوت این کشتی عبارتند از:

 1. سالن استاندارد آمفی تئاتری و استیج کنسرتی حرفه ای با صدای آکوستیک
 2. سالن بدون ستون طراحی شده و هیچ مانعی در دید شما به برنامه وجود ندارد.
 3. اجرای حرفه ای Dj معروف روی عرشه
 4. کافی شاپ فوق العاده به نسبت سایر کشتی های تفریحی
 5. لوکس و تمیز بودن کشتی
 6. کیفیت غذای قابل قبول در پک های VIP ( چلوگوشت )

و همچنین نقاط ضعف کشتی کارینا عبارتند از:

 1. فضای کم نشستن علی الخصوص روی عرشه
 2. شلوغی و ازدحام در سانس های شب
 3. نبود استنداپ کمدی ( در مقایسه با تاپ تورز که کمدین دارد )
 4. کنداکتور ضعیف ( در مقایسه با تاپ تورز )
 5. عدم تنوع در منوی غذایی

4- کشتی تفریحی آرتمیس پلاس کیش

کشتی تفریحی آرتمیس پلاس کیش که نسخه ارتقایافته کشتی آرتمیس سابق است هم از کشتی های تفریحی کیش بوده و با یک بند موزیک زنده و  به همراه شام با دو مدل تنوع که بصورت پک شده در دو نوع غذای زرشک پلو با مرغ + شوید پلو با گوشت با نوشابه سرو می شود در مدت کوتاهی توانسته محبوبیت زیادی کسب کند. کشتی آرتمیس پلاس کیش بی شک یک انتخاب معقول بین کشتی های تفریحی جزیره کیش است.

کشتی تفریحی آرتمیس پلاس کیش
کشتی تفریحی آرتمیس پلاس کیش

کشتی آرتمیس پلاس کیش نیز یکی از انتخاب هایی است که می تواند لحظات بسیار شاد و بی نظیری را برای شما به ارمغان بیاورد.

به طور خلاصه مزیت های این کشتی عبارتند از:

 1. موزیک بسیار شاد به نسبت سایر کشتی ها
 2. عرشه بزرگ تر در مقایسه با تاپ تورز و کارینا
 3. تنوع غذایی در دو مدل
 4. قیمت نبستا ارزان تر نسبت به سایر کشتی ها

نقاط ضعف این کشتی نیز عبارتند از:

 1. نبود بخش استنداپ کمدی در حال حاضر
 2. کوچک بودن کشتی و لوکس نبودن آن نسبت به سایر کشتی ها
 3. کافی شاپ به نسبت ضعیف تر در مقایسه با سایر کشتی ها

کشتی هایی که در ادامه معرفی می شوند در حال حاضر غیر فعال شده و سرویس نمی دهند.

5- کشتی تفریحی اوستا 5 کیش (این کشتی در حال حاضر غیرفعال است)

کشتی تفریحی اوستا 5 کیش بزرگترین کشتی تفریحی 3 طبقه در ایران بوده که بزرگترین و وسیع ترین عرشه را در بین تمام کشتی های تفریحی کیش دارد. این مزیت به تنهایی باعث می شود کشتی اوستا کیش یک سر و گردن از سایر کشتی های تفریحی کیش بالاتر باشد. مساحت عرشه کشتی اوستا 270 متر مربع است. کشتی اوستا دارای یک سالن کاملا رستورانی با استیج زیبا و مجهز بوده و حس یک رستوران روی دریا را به شما می دهد. ظرفیت سالن پذیرایی این کشتی 250 نفر بوده که در حال حاضر بدلیل کرونا حداقل 40 درصد از این ظرفیت خالی می باشد.

کشتی تفریحی اوستا کیش
کشتی تفریحی اوستا کیش

کشتی اوستا از لحاظ سروصدا بدلیل برخورداری از ژنراتورهای برق سایلنت کم صدا ترین کشتی تفریحی کیش می باشد. همچنین بدلیل رعایت مسائل فنی هیچ گونه بوی گازوئیل در سالن یا حتی عرشه کشتی استشمام نمی گردد. امکانات کافی شاپ و نقش حنا نیز از دیگر جذابیت های این کشتی است. این کشتی بهترین نمره در رنک بندی معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش را نیز بدست آورده است.

همچنین چیدمان میز و صندلی رو عرشه و امکان سرو شام یا نهار روی عرشه از ویژگی های منحصر به فرد کشتی اوستا کیش می باشد. این کشتی بدلیل ویژگی های بارز زیر از نظر جمع کثیری از گردشگران بهترین کشتی تفریحی کیش بوده است:

 1. موزیک زنده بسیار شاد
 2. عرشه بزرگ به نسبت سایر کشتی ها
 3. وجود میز و صندلی روی عرشه و امکان سرو غذا روی عرشه
 4. اجرای برنامه موزیک هم داخل سالن و هم روی عرشه

کمدین کشتی اوستا کیش

بزرگترین بند موزیک و شادترین برنامه ها از خدمات دیگر کشتی تفریحی اوستا کیش می باشد. شومن و مجری این کشتی آقای علی اسماعیلی از هنرمندان بنام و محبوب جزیره می باشد.

پذیرایی و شام این کشتی تقریبا در بین سایر کشتی ها کیفیت بالاتری داشته و این روزها معمولا چلوجوجه کباب یا چلو مرغ با دورچین به همراه نوشیدنی می باشد. همچنین پروتکل های بهداشتی در این کشتی به نحو مطلوبی رعایت می شود.

6- کشتی تفریحی رویای دریا کیش (این کشتی در حال حاضر غیرفعال است)

کشتی رویای دریا کیش جدیدترین کشتی تفریحی کیش است که با مساحت 6000 متر مربع در 6 طبقه و 5 سالن پذیرایی با ظرفیت پذیرش 700 نفر مسافر و گردشگر با استاندارد جهانی IMo به تازگی در آبهای خلیج فارس جزیره کیش راه اندازی شده است. این کشتی ساخت کشور ژاپن و با سرمایه گذاری بخش خصوصی 65 متر طول و 14 متر عرض دارد.

کشتی رویای دریا کیش بلیط
کشتی رویای دریا کیش بلیط

کشتی رویای دریا کیش اوقاتی خوش و خاطره انگیز در آبهای جزیره زیبای کیش برای گردشگران رقم می زند و همچنین امکان تردد به دیگر سواحل همجوار جزیره کیش در استان هرمزگان را دارد. این کشتی با هدف افزایش جذابیت های گردشگری کیش و ارتقاء فرهنگ بهره مندی از دریا در جزیره کیش در بندرگاه پهلو گرفته است.

بزرگترین و لوکس ترین کشتی و همچنین مجهزترین کشتی تفریحی نه تنها در جزیره کیش بلکه در سراسر کشور کشتی رویای دریا می باشد.

7- کشتی تفریحی دنا کیش (این کشتی در حال حاضر غیرفعال است)

کشتی تفریحی دنا نیز یکی دیگر از کشتی های خوشنام جزیره بوده که دارای یک سالن موزیک زنده و عرشه جداگانه می باشد. البته تفاوتی در بلیط آن وجود ندارد و هر 2 بخش قابل استفاده برای مسافران است.

سالن موزیک زنده کشتی دنا کیش ظرفیت میزبانی از 210 نفر را دارد که با توجه به شرایط کرونا حدود 40 درصد از این ظرفیت خالی می باشد. هنرمندان این کشتی خواننده عليرضا مهدوی، پركاشن و نی انبان عدنان دارمی و دي جی فرهاد يزدان پناه هستند که از هنرمندان مطرح و معروف جنوب کشور می باشند. همچنین عرشه فضای باز کشتی دنا کیش نسبت به کشتی های دیگر کوچک تر بوده و یکی از نقاط ضعف این کشتی محسوب می شود.

پذیرایی و شام این کشتی نیز مانند سایر کشتی های تفریحی کیش چلو جوجه کباب با ماست و نوشابه می باشد که از کیفیت قابل قبولی برخوردار است.

کشتی دنا کیش
کشتی دنا کیش

8- کشتی تفریحی نوید کیش (این کشتی در حال حاضر غیرفعال است)

کشتی تفریحی نوید کیش یکی از باسابقه ترین کشتی های تفریحی کیش است که سالهای متمادی در عرصه گردشگری کیش فعالیت داشته و تاکنون توانسته رضایت بسیاری از مسافران و گردشگران جزیره کیش را بدست آورد. هنرمندان مختلفی در این کشتی فعالیت داشته اند مانند امیرعبدالله (سفید پوش خلیج فارس)، علیرضا حقانی (کمدین و شومن معروف جزیره کیش) و …. . اما در حال حاضر آقای علیرضا حقانی با این کشتی همکاری دارد.

کشتی نوید کیش
کشتی نوید کیش

کشتی تفریحی نوید کیش دارای یک سالن سرپوشیده زیبا و یک عرشه نسبتا بزرگ است که یکی از پرطرفدارترین کشتی های تفریحی کیش می باشد. احتمالا اگر از گردشگران قبلی جزیره کیش هم بپرسید اسم کشتی نوید کیش را خواهید شنید. این کشتی یک گشت 2 ساعته روی آبهای نیلگون خلیج فارس به همراه پذیرایی شام (چلو جوجه کباب، دورچین زیتون، سیب زمینی، فلفل و کره به همراه نوشیدنی) به مسافران ارائه می دهد.

بدلیل قدمت این کشتی و معروفیت آن بسیاری از مسافران کشتی نوید کیش را بهترین کشتی تفریحی کیش می دانند.

کمدین کشتی نوید کیش

در حال حاضر کمدین و شومن کشتی نوید کیش آقای علیرضا حقانی از محبوبترین و معروفترین هنرمندان جزیره می باشد. کشتی نوید کیش نظرات مثبت زیادی را در بین مسافران جلب کرده و توانسته جایگاه مناسبی را برای خود ایجاد کند.

9- کشتی تفریحی تارا کیش (این کشتی در حال حاضر غیرفعال است)

این کشتی تفریحی نسبتا جدیدتر بوده و علیرغم داشتن ظرفیت کمتر و عرشه نه چندان بزرگ میزان رضایت قابل توجهی از مسافران را در بین کشتی های تفریحی دارد. چرا که از لحاظ کیفیت موزیک زنده و برنامه کمدی، برخورد پرسنل و از همه مهم تر رعایت پروتکل های بهداشتی که یکی از مهم ترین فاکتور ها می باشد، کشتی تفریحی تارا کیش بالاترین نمره را کسب می کند.

کشتی تفریحی تارا کیش با تجهیزات و ادوات 2019 بوده و بوی گازوئیل و سروصدایی هم ندارد. موزیک این کشتی یکی از بهترین های جزیره بوده که توسط آقای اشکان مژگانی اجرا شده و یزدان خالدی نیز آهنگ های ترکی، عربی، کردی و … اجرا می کند. 2 نفر از اعضای گروه سایلند بند تهران نیز در این کشتی حضور دارند و یک برنامه سولو دف و تیمپو نیز بخشی از برنامه کشتی تارا می باشد. همانطور که به نظر می رسد برنامه اجرایی این کشتی یکی از غنی ترین برنامه های حال حاضر است و می توان گفت کمترین میزان نارضایتی در بین تمامی کشتی های تفریحی کیش از کشتی تارا بوده است.

کشتی تارا کیش

بنابراین می توان گفت اگر بیشترین میزان رعایت پروتکل های بهداشتی مدنظر شما گردشگر گرامی است کشتی تارا دریا مناسب ترین انتخاب می باشد. این کشتی از لحاظ قیمت نیز اقتصادی ترین و ارزان ترین کشتی تفریحی کیش می باشد. پذیرایی و شام کشتی تارا کیش زرشک پلو با مرغ به همراه دورچین و نوشیدنی می باشد.

10- کشتی تفریحی اوستا 50 کیش (در حال حاضر غیر فعال)

کشتی اوستا 50 کیش نسخه جدیدتر کشتی اوستا 5 کیش دارای عرشه ای به مساحت 250 متر مربع و بصورت فلت و وسیع طراحی شده است. روی عرشه کشتی اوستا 50 مجهز به سیستم نورپردازی و صوتی عالی و همچنین چیدمان میز و صندلی است که باعث شده لذت بردن از عرشه کشتی دوچندان شود.

کشتی اوستا 50 کیش
کشتی اوستا 50 کیش

همچنین روی عرشه این کشتی یک استیج بزرگ جهت اجرای برنامه طراحی شده که با دید کامل و عالی مشرف به دریا 360 درجه کامل جذابیت کشتی اوستا 50 کیش را دو چندان کرده است. بطور خلاصه عرشه این کشتی دارای ویژگی های زیر است:

 • عرشه بدون ستون با دید عالی به استیج و اطراف
 • وسیع ترین عرشه به مساحت 250 متر مربع فلت
 • سیستم نورپردازی و صوتی بی نظیر روی عرشه
 • چیدمان میز و صندلی و امکان سرو شام روی عرشه
 • استیج بزرگ اجرا روی عرشه این کشتی با دید 360 به دریا

قیمت خرید بلیط بهترین کشتی تفریحی کیش

قیمت خرید بهترین کشتی تفریحی کیش در سایت کیش تفریحات پایین ترین نرخ می باشد. همواره سعی کرده ایم بهترین خدمات تفریحی کیش را با نازلترین قیمت ارائه کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *