سوالات پرتکرار در مورد تفریحات جزیره کیش

خلاصه ای از مهم ترین سوال های همراهان کیش تفریحات!

چرا باید به سایت کیش تفریحات اعتماد کنم؟

مجموعه گردشگری کیش تفریحات کلیه مجوزهای لازم را از وزارتخانه های صنعت و معدن و همچنین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرده است. گردشگران عزیز توجه کنند که هر دوی این مجوزها تواما با هم برای رزرواسیون اماکن تفریحی الزامی است و اگر سایتی یکی از این دو مجوز را نداشته باشد، قطعا فعالیت غیرقانونی دارد و مطابق قانون با عوامل آن سایت برخورد خواهد شد. لذا قبل از خرید این موضوع را حتما مد نظر داشته باشید. برای مشاهده نماد اعتماد الکترونیکی و لوگوی ساماندهی سایت کیش تفریحات روی بخش های زیر کلیک کنید:

چطور از سایت کیش تفریحات خرید کنم؟

مراحل رزرو بلیط تفریحات در سایت کیش تفریحات:

  1. کلیه آیتم های سایت کیش تفریحات را از آدرس kishtafrihat.ir/shop بررسی کرده و تفریحات مد نظر خود را انتخاب کنید تا به صفحه مربوطه هدایت شوید.
  2. توضیحات تفریح مورد نظر را مطالعه کرده و در همان صفحه تاریخ مورد نظر برای رزرو تفریح را انتخاب کنید. همچنین برای تفریحات آبی کیش امکان انتخاب کلوپ های کلاس A نیز وجود دارد. سایر تفریحات کیش نیز ممکن است آپشن های اضافی داشته باشند. در صورت تمایل آن ها را نیز انتخاب کنید.
  3. روی دکمه “افزودن به سبد تفریحات” کلیک کنید تا تفریح مورد نظر به سبد شما در سایت کیش تفریحات اضافه شود.
  4. در انتها روی “مشاهده سبد تفریحات” کلیک کرده و وارد صفحه سبد تفریحات شوید. اگر از موبایل وارد سایت کیش تفریحات می شوید، گوشه پایین سمت چپ روی نماد سبد خرید کلیک کنید.
  5. اگر تغییری در تعداد نفرات هر تفریح دارید وارد کرده و دکمه ی “بروزرسانی سبد” را کلیک کنید. در غیر این صورت روی دکمه ی “اقدام به پرداخت” کلیک کنید.
  6. در این صفحه مشخصات خود را وارد کرده و یکی از درگاه های پرداخت را انتخاب کنید. (هیچ تفاوتی بین آن ها نیست و هر کدام را که مایل هستید انتخاب کنید.)
  7. روی دکمه پرداخت کلیک کرده و پس از آن روی صفحه درگاه بانک، اطلاعات کارت خود را وارد کرده و پرداخت را تکمیل نمایید.
  8. پس از بازگشت به سایت کیش تفریحات، بلیط شما صادر شده است و قابل دریافت از سایت می باشد.
  9. به محل تفریح مورد نظر در جزیره کیش مراجعه کرده و با نشان دادن تنها تصویر بلیط از تفریح خود در کیش لذت ببرید. تمام مراکز تفریحی کیش طرف قرارداد با سایت کیش تفریحات هستند.

بلیط تفریحات خریداری شده را چگونه دریافت کنم؟

پس از انجام خرید بلیط خود را مستقیما از سایت دریافت نمایید و روی گوشی خود ذخیره کنید.

و در پایان، به محل تفریح مورد نظر در جزیره کیش مراجعه کرده و با نشان دادن تنها تصویر بلیط از تفریح خود در کیش لذت ببرید. نیازی به پرینت بلیط نیست!

در صورت کنسل شدن تفریح مورد نظر چه اتفاقی خواهد افتاد؟

در صورت نامساعد بودن و یا مواج بودن دریا برای تفریحات آبی و همچنین عدم ارائه سرویس مورد نظر به هر دلیل توسط برگزار کننده کل مبلغ پرداختی شما در کمتر از چند دقیقه به کارت بانکی تان عودت داده خواهد شد.

چطور بیشترین میزان تخفیف را از کیش تفریحات دریافت کنم؟

در صورتی که پکیج تفریحات کیش را انتخاب می کنید و یا اینکه تعداد نفرات بالا باشد می توانید با پشتیبانی کیش تفریحات تماس بگیرید تا تخفیفات بیشتری دریافت کنید!

اگر باز هم سوال داشتم با چه کسی تماس بگیرم؟

برای تماس با ما کافیست با شماره های پشتیبانی سایت کیش تفریحات تماس بگیرید!

09124491063

09024440880