کشتی یونانی کیش

کشتی یونانی کیش

در سواحل غربی جزیره زیبای مرجانی کیش، کشتی بزرگی معروف به کشتی یونانی کیش به گل نشسته است. کشتی یونانی یکی از جاذبه های گردشگری جزیره کیش است که در ۴ مرداد ۱۳۴۵، درحوالی روستای “باغو” به گل نشست.

اهمیت کشتی یونانی به دلیل قدمت آن نیست و بخش زیادی از آن به دلیل برخورد امواج پوسیده شده است و هر لحظه امکان دارد بیفتد. دلیلی که کشتی یونانی را به یک جاذبه گردشکری محبوب تبدیل کرده است، این است که موقعیت قرارگیری آن در جزیره کیش به گونه ای است که آفتاب پشت کشتی یونانی غروب می کند و پرتوهای نور پشت کشتی زیبایی تماشایی دارد. تمامی گردشگرانی که به جزیره کیش سفر می کنند، حتما سری به کشتی یونانی می زنند تا غروب دل انگیز خوردشید را در پشت کشتی یونانی و آب های نیلگون خلیج فارس ببینند. یک ساعت قبل از غروب خورشید خودتان را کنار این کشتی برسانید تا طیف نورهای زرد و نارنجی و قرمز را در پهنه آسمان و کرانه خلیج فارس از پس این کشتی نظاره گر باشید و سفری به یاد ماندنی از جزیره کیش برای خود رقم بزنید.

کشتی یونانی شاخص ترین جاذبه کیش است. در پایان روز می توانید زیباترین غروب را در کنار کشتی یونانی شاهد باشید. ممکن است کشتی یونانی در سال های آتی وجود نداشته باشد و هر آن احتمال دارد که غرق شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چرا به سایت کیش تفریحات اعتماد کنم؟کلیک کنید!
+