جشنواره تابستانی کیش

جشنواره تابستانی جزیره کیش در سال ۹۷

جشنواره تابستانی کیش: در جشنواره تابستانی امسال اهدای کارت‌های هدیه نقدی ۵۰ الی ۱۵۰ هزار تومانی به کلیه گردشگرانی که وارد جزیره بشوند.

برنامه های اجرائی

جشنواره تابستانی کیش : سخنان معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد كيش در نشست خبری با اصحاب رسانه با محوريت معرفي برنامه های بيست و يكمين جشنواره تابستانی به شرح زیر است:

بيست و يكمين جشنواره تابستانی كيش از ٨ تير الي ١٥ شهريور با شعار كيش يك كالاي گردشگری ايرانی آغاز خواهد شد. اهداء ١٠ ميليون تومان جوايز نقدی، روزانه هر هفته ١ خودرو ٢٠٦ و جايزه نهائی يك دستگاه آپارتمان در برج های طلایی از جذابيت های جشنواره همراه با برگزاری ٩ هفته فرهنگی استان های همجوار و ساحلی و برگزاری ٤ هفته فرهنگی و گردشگری با حضور ٤ كشور خارجی هند و اتریش و صربستان و لهستان خواهد بود .

از مهمترين جذابيتهای اين جشنواره اهدای كارت های نقدی با مبالغ ۵۰ الی ۱۵۰ هزارتومان برای هر گردشگری كه وارد جزيره خواهند شد می باشد.

 

جشنواره تابستانی کیش
جشنواره تابستانی کیش

درجشنواره تابستانی امسال که با برگزاری برنامه های شاد، هفته های فرهنگی با حضور کشورهای خارجی و استانهای ساحلی همراه است با هدف کاهش هزینه های سفر با ارائه کارت های هدیه به گردشگران، تلاش می شود از توسعه گردشگری داخلی حمایت شود.

دیگر برنامه ها

برگزاری کنسرت گروه های خارجی از جمله خوانند ترک و کولی های اسپانیا و برگزاری ۶ مورد کنسرت پاپ و موسیقی نواحی و اقوام ایرانی از دیگر برنامه های فستیوال امسال خواهد بود .
قائدیان استفاده حداکثری از پتانسیل شرکتها و فعالین فرهنگی و هنری و تبلیغاتی ( محتوای) داخلی کیش را جزو اولویت های معاونت گردشگری و ستاد جشنواره ها برشمرده و از اقدام برای تبلیغ محیطی شهری در ۵ شهر بزرگ کشور و تبلیغ در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را پرده برداشتند .

 

در ایام جشنواره تابستانی کیش در سایت کیش تفریحات می توانید تفریحات کیش را با قیمتی ارزان تر و تخفیف بیشتر تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *